DOPORUČENÍ

S Lucií jsem realizoval 4 e-shopy na platformě Shoptet.cz a její práce mě hodně baví. Puntičkářka, která si dokáže stanovit správné cíle pro maximální výdělek e-shopu. Má velké přesahy v rámci marketingu a především vlastní zkušenost z provozu 3 e-shopů. Díky tomu nevymýšlí vzdušné zámky, ale definuje jednotlivé kroky, které je potřeba udělat, aby byl e-shop co nejvíce ziskový. Líbí se mi její osobní přístup, dodržuje termíny, přináší do projektu kreativní nápady a potřebný nadhled, aby se zbytečně neplýtvalo financemi a časem. Moc rád ji doporučuji, jen doufám, že bude mít stále volné kapacity na společné klienty :)

Ing. Jan Kvasnička
UX designer a stratég
https:/navolnenoze.cz/prezentace/jan-kvasnicka/


S Lucií jsem pracovala na základě reference od známé a při každém jednání jsem si opětovně ověřila správnost rozhodnutí tuto referenci využít. Lucie je profesionální, spolehlivá, pro-aktivní a má cit pro potřeby partnera, se kterým aktuálně pracuje. Vždy jsem od ní měla jasné instrukce, doporučení, vše v mezích mých možností s pochopením mě, jako klienta, což je z mého pohledu velmi důležité. Často se totiž setkávám s nabídkou služeb, kdy jste tlačeni do nákladných ůkonů, kterým přesně nerozumíte a nejsou ani v konečném důsledku efektivní pro vaši platfomu. Lucie vždy vyslechla moje potřeby a přání, a ta přenesla na eshop v profesionální formě a v rámci našich možností. Ráda opětovně zmíním a tím potvrdím její znalost v oboru, která je excelentní, u mě osobně vítězí elementy lidskosti jejích služeb a přístup, který nekonečně oceňuji. Vážím si její spolehlivosti, rychlosti dodání, porozumění a hledání možného řešení potřeb klienta. Často sama přichází s návrhy na zlepšení, které jsou přínosné a smysluplné. Za sebe mohu maxilmálně doporučit, pro mě je to ideální partner ke spolupráci, který nabízí 100% profesionalitu, znalost oboru a lidský přístup. Děkuji, Lucie!

Kristýna Kokešová
Majitelka e-shopu Soul Studio
www.soulstudio.cz


Pro nás, jako pro začínající e-shop bylo velmi komplikované obrátit se na někoho, kdo s námi bude pracovat s větší trpělivostí a ochotou zodpovídat naše "dotazy". Vše fungovalo na jedničku a naše spolupráce se rozjela natolik, že je pro nás Lucka neodmyslitelnou součástí našeho projektu. Oceňuji její smysl pro detail, diplomatické a logické řešení, které nás vždy správně nasměruje a především její lidský přístup . Poradí od úplného základu až po neviditelné kroky. Nemůžu opomenout její fotografické schopnosti, kde společně ladíme na denní bázi online marketing. Lucka je rozhodně člověk, který umí a nás to s ní baví :-)

Martina Kutrová
Majitelka e-shopu Apexforclimbing
www.apexforclimbing.cz


"Společně s přítelkyní jsme si před časem založili e-shop na platformě Shoptet. Ani jeden z nás neměl předchozí zkušenost s provozováním e-shopu a celkově s jeho propagací. Na Lucii jsme dostali doporučení, a tak jsme ji oslovili s tím, že bychom náš e-shop potřebovali celkově vylepšit a získat více návštěvníků webu. Lucie nám dala hodně praktických rad o marketingu jako takovém, ale také o webu, jeho členění, textech atd. Na základě vlastní zkušenosti mohu Lucii doporučit ostatním, kteří také potřebují s e-shopem pomoci a posunout své podnikání dále. Velmi kladně hodnotím to, že Lucie sama provozuje e-shopy na platformě Shoptet - její rady a tipy jsou tak vyzkoušené na jejím vlastním podnikání."

Michal Červenák
Majitel e-shopu Redfir
www.redfir.cz

Lucie Illésová 
Copyright © 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!